Yozgat’ın Çekerek ilçesinde tekme tokat birbirine giren kızların arbedesi, erkeklerin hengamesini aratmadı. O anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
Edinilen bilgiye nazaran hengame Atatürk Bulvarı’nda meydana geldi. İki küme halinde bir ortaya gelen genç kızlar ortasında bilinmeyen nedenle tartışma başladı. Tartışma kısa müddette arbedeye dönüşürken, kızlar birbirlerine tekme tokat saldırdı. Etraftaki esnafın ortaya girmesiyle kızlar zahmetle ayrıldı.
Yaşanan hengame bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.(İHA)
Kızların hengamesini erkekler güç ayırdı
![featured](https://kibrishaberleri.org/wp-content/uploads/2023/04/kizlarin-hengamesini-erkekler-guc-ayirdi-S51WMeb8.jpg)