DHA’nın haberine nazaran, kaza, saat 08.00 sıralarında Çukurincir Mahallesi mevkisinde meydana geldi. Karadere Ortaokulu’nda misyonlu öğretmenleri taşıyan Osman Marangoz idaresindeki 48 S 3466 plakalı servis minibüsü, denetimden çıkarak, devrildi. Kazada şoför, 1 okul işçisi ile öğretmenler Gülden Çeliker, Fatma Mert, Gül Deniz Duymaz, Tekin Hızal, Ebru Kılınç, Pervin Türkmen, Banu Yılmaz ve Pakize Yaman Dokunaklı yaralandı. Yaralılar, sıhhat takımlarınca etraftaki hastanelere kaldırıldı. 9 yaralı taburcu edilirken, Pakize Yaman Hüzünlü, Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Hazin’in durumunun âlâ olduğu öğrenildi. Kaza ile ilgili soruşturma sürüyor.
Muğla’da servis minibüsü devrildi: 8’i öğretmen 10 yaralı
![featured](https://kibrishaberleri.org/wp-content/uploads/2023/05/muglada-servis-minibusu-devrildi-8i-ogretmen-10-yarali-GwnhaIT4-1024x576.jpg)